Ons team

Abdullah Bilge

a.bilge@vondel-nassau.nl

Linkedin

Jan Willem Scherpenzeel

j.w.scherpenzeel@vondel-nassau.nl

Linkedin

Jose Fonkert – de Groot

j.degroot@vondel-nassau.nl

Linkedin

Judith van Vugt

j.vanvugt@vondel-nassau.nl

Linkedin

Kalle van IJzendoorn

k.vanijzendoorn@vondel-nassau.nl

Linkedin

Lisette van ’t Veer

l.vantveer@vondel-nassau.nl

Linkedin

Marjoleen Maaskant

m.maaskant@vondel-nassau.nl

Linkedin

Marten van Gilst

m.vangilst@vondel-nassau.nl

Linkedin

Patrick Schultink

p.schultink@vondel-nassau.nl

Linkedin

Peter Paul Doodkorte

pp.doodkorte@vondel-nassau.nl

Linkedin

Raghild Zwart- van Strien

r.zwart@vondel-nassau.nl

Linkedin

Rianne Koetsier

r.koetsier@vondel-nassau.nl

Linkedin

Ruben van den Ouden

r.vandenouden@vondel-nassau.nl

Linkedin

Samantha Taalman

s.taalman@vondel-nassau.nl

Linkedin

Yvonne van Heerwaarden

y.vanheerwaarden@vondel-nassau.nl

Linkedin
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid. Je kan cookies ook niet accepteren.