Ons team

Ons team

Abdullah Bilge

Adviseur
a.bilge@vondel-nassau.nl

Linkedin

Bas verschoor

Adviseur
b.verschoor@vondel-nassau.nl

Linkedin

Beb van den End

Adviseur
b.vandenend@vondel-nassau.nl

Linkedin

Imane Tahiri

Adviseur
i.tahiri@vondel-nassau.nl

Linkedin

Ingrid Vriezen

Adviseur
i.vriezen@vondel-nassau.nl

Linkedin

Iris de Wit

Adviseur
i.dewit@vondel-nassau.nl

Linkedin

Isin Caliskan

Adviseur
i.caliskan@vondel-nassau.nl

Linkedin

Jan Willem Scherpenzeel

Senior Adviseur
j.w.scherpenzeel@vondel-nassau.nl

Linkedin

Joep Schalkx

Adviseur
j.schalkx@vondel-nassau.nl

Linkedin

Jose Fonkert – de Groot

Adviseur
j.degroot@vondel-nassau.nl

Linkedin

Judith van Vugt

HR Business Partner
j.vanvugt@vondel-nassau.nl

Linkedin

Kalle van IJzendoorn

Adviseur
k.vanijzendoorn@vondel-nassau.nl

Linkedin

Lisette van ’t Veer

Adviseur/Projectmanager
l.vantveer@vondel-nassau.nl

Linkedin

Luuk Vos

Senior Adviseur/Manager
l.vos@vondel-nassau.nl

Linkedin

Marjoleen Maaskant

Adviseur
m.maaskant@vondel-nassau.nl

Linkedin

Marten van Gilst

Algemeen Directeur
m.vangilst@vondel-nassau.nl

Linkedin

Patrick Bödeker

Adviseur
p.bodeker@vondel-nassau.nl

Linkedin

Patrick Schultink

Senior Adviseur
p.schultink@vondel-nassau.nl

Linkedin

Peter Paul Doodkorte

Senior Adviseur
pp.doodkorte@vondel-nassau.nl

Linkedin

Raghild Zwart- van Strien

Adviseur
r.zwart@vondel-nassau.nl

Linkedin

Rianne Koetsier

Adviseur
r.koetsier@vondel-nassau.nl

Linkedin

Roel Winkels

Adviseur
r.winkels@vondel-nassau.nl

Linkedin

Ruben van den Ouden

Adviseur
r.vandenouden@vondel-nassau.nl

Linkedin

Samantha Taalman

Relatiemanager
s.taalman@vondel-nassau.nl

Linkedin

Teun Schoonbeek

Adviseur
t.schoonbeek@vondel-nassau.nl

Linkedin

Yvonne van Heerwaarden

Adviseur
y.vanheerwaarden@vondel-nassau.nl

Linkedin
Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren, statistieken bij te houden en je toegang te geven tot onze social media.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid. Je kan cookies ook niet accepteren.